Bir yandan cilt temizliği yapan hydrafacial, diğer yandan cildin gençleşmesini sağlayan etkili yöntemlerimizden biridir. Cilt yenileme etkisi ile ışıltılı bir görünüme kavuşmanız sağlanır. Bütün cilt tiplerine gerekli olan bakımı yaparak tüm ihtiyaçları aynı anda karşılıyoruz.

Her cilt tipinin belirli bir neme ihtiyacı vardır. Uyguladığımız hydrafacial sistemi ile cildin nem ve bakım ihtiyaçlarını karşılayarak yaşlanma karşıtı bir bakım uyguluyoruz. Bu uygulamamızda herhangi bir şekilde iğne kullanımı yoktur. İşlem vakumlama yöntemi ile yapıldığı için ağrı ya da acı hissetmiyorsunuz.

Cildin temel ihtiyacına göre 20-30 dakika arasında süren işlem sonrasında ihtiyacınız olan her türlü bakım sağlanmaktadır. İşlem içerisinde kullandığımız vortax teknolojisi ile basınçla püskürtülen vakumlu başlık, cildinizin ölü hücrelerden arınmasını sağlar.

Ciltte bulunan aşırı yağları temizleyen sistem ile siyah nokta sorunlarından da kurtulabilirsiniz. Cildinizdeki problemin türüne ve seviyesine göre en uygun serumlar kullanılarak cilt tonunuzda görülen renk düzensizliği, ince çizgiler ve leke sorunları tedavi edilmektedir.

Farklı Cilt Sorunları İçin Tek Bir İşlem

Eskiden her cilt sorunu için farklı yöntemler uygulanıyordu. Ancak teknolojik gelişmeler sayesinde artık tek bir işlem ile bütün cilt sorunları çözüme kavuşturulabiliyor. Kliniğimizde başarılı bir şekilde uygulanan hydrafacial yöntem ile cildinizde meydana gelen şu sorunlar çözüme kavuşturulabiliyor:

-Siyah noktalar,
-Cilt tonu düzensizlikleri,
-Tüm cilt bakımı,
-Tıkalı ve genişlemiş gözenekler,
-Yağlı ciltler,
-Cildin nemlendirilmesi,
-Cildin esneklik kaybı,
-İnce çizgiler,
-Kırışıklıklar,
-Leke sorunları,
-Sivilce sorunları,
-Cildin canlandırılması.

Hem kadın hem der erkeklerde her yaşta uygulanabilen bu teknolojik yöntem ile ilk seansta bile gözle görülen gelişmeler kaydedilmektedir. Herkes tarafından hayal edilen bebek cildi görünümüne kavuşmanız artık hayal değil.

Hydrafacial yöntemi ile cildinizin beslenmesi, nemlenmesi ve yenilenmesi sağlanır. En hassas olan ciltlerde bile yüksek etkiler gösteren bu uygulama 1 hafta ara ile 4-6 seans uygulanabilmektedir. Seans ve aralık sayısı, kişinin cilt tipine ve sorununa göre değişir.

Recent Tweets

Son Yazılar

Dünya genelinde kendini kanıtlamış, kullanıcılarından tam not almış
7 Markamız
hakkında bilgi almak ister misiniz?

Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bırakınız.