mdceuticals_logo mdceuticals

Mdceuticals; Kimyasal peeling ve hazır kokteylleri tüm cilt problemlerine yönelik sunan profesyonel kullanım ürünleridir.

Cilt problemlerinde ihtiyaç duyulan daha profesyonel bakım aşamalarında tek başına ve efektif kombinler ile başarılı sonuçlar sunabilmektedir.


Kimler İçin: Doktor önerisi ile leke, akne, gözenek, anti-aging ve mat cilt problemlerine sahip kişilere yine doktor kontrolünde önerilen ürünlerdir.

Kaç Ürün: 15 adet ürün

Farkı: Farkı; Uygun endikasyonda uygun karışım kokteylleri ve uygun ph aralıkları ile kimyasal peelingleri hazır olarak doktor kullanımına sunar.

Daha Fazlası # # #

md:complex Hair-Revit

md:complex Hair-Revit; saç büyümesini ve korunmasını desteklemek amacı ile gerekli kilit amino asitler, vitamin ve mineralleri yüksek konsantrasyonda içerir ve saç kaybını minimalize eder.

md:complex Cell-Lipodrain

md:complex Cell-Lipodrain; sinerjik etki gösteren aktif içerikleri ile biyolojik aktiviteyi tetikler ve selülitin farklı aşamalarında etkinlik göstererk selülit görünümünü giderir.

md:complex Skin Clear

md:complex Skin Clear; Akneye neden olan tüm faktörler üzerinde etkili olan efektif içerik sahip ürün, akneye ve akneye meyilli ciltlerde etkinliğini gösterir. Nem sevieyesini yükseltir.

md:complex Firming-Regen

Cildin sıklığını, bütünlüğünü, dolgunluğunu ve cilt matriksini korumaya yardımcı olur. Daha dolgun dermal yapı için; kollajen ve elastin üretimini artırır, çizgi ve kırışıklık azaltır.

md:complex Antiage Intensive

Cildin hücre sirkülasyonunu düzenleyerek, genç hücrelerin üretimini uyarır. Daha parlak, esnek ve elastik cilt için cildin nemlenmesine ve yeniden hücre oluşumuna yardımcı olur.

md:complex NCT-Hyal Revitalizing

Yorgun, canlılığını, parlaklığını, homojen cilt tonunu ve elastikeyini kaybetmiş ciltlerde cildi canlandırır, derinlemesine nemlendirir ve daha genç görünümlü cilt oluşumuna yardımcı olur

md:complex melanoceuticals

Yüksek konsantrasyonda leke açıcı, aydınlatıcı, ölü melanin tabakasını uzaklaştırıcı ve antioksidan içerikler ile kombine edilmiş olup melamin oluşumunun farklı aşamalarında etkinlik gösterir.

md:peel Glikolik Asit

Glikolik Asit, şeker kamışından elde edilen ve çok hızlı hareket edebilen küçük moleküle sahip bir asittir. (AHA) grubunda yer alır. Yeni ve taze canlı hücreler için hücre siklusunu arttırır.

md:peel Salsilik Asit

Salsilik Asit, (BHA) grubunda yer alan keratolitik ve komedeolitik bir asittir. Tıkanmış foliküllerin içindeki sebumun azaltılması ile porların temizlenmesini, akne giderilmesini sağlar.

md:peel Modified Jessner

Epidermal soyulmayı hızlandırarak daha parlak ve pürüzsüz bir cilt oluşumuna yardımcı olur. Güçlü antioksidan özellikler gösterir. Dermal hyalüronik asit üretimini arttırarak nemi arttırır.

md:peel Azaleik Asit

Leke giderici etkisini tirozinazı baskılayarak sunar. Antioksidan özellikleri ile kırışıklıkları azaltır, parlaklığı arttırır ve akne izlerini giderir. Salisilik asit ile güçlü etkiler sunar.

md:peel Pirüvik Asit

Dermal seviyede yeni kollajen üretimini stimüle ederek elastin fibrilleri ve glikoproteinleri arttırır; kırışıkları azaltır ve anti-aging etkiler sunar. Daha dolgun bir cilt görünümü oluşturur.

Diğer Markalarımız

Markalar ile alakalı alt başlık