rejuvi rejuvi

Modern cilt bakım ürün serisi ve ekstra bakım teknolojileri ile profesyonel ürün gamı ve ev bakım ürünlerini sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesinde yer alan tüm ürünler bilimsel olarak Rejuvi Laboratuvar’larında üretilen AHA ( Alfa Hidroksi Asit ), Aloe Vera ve çok sayıda bitkisel ekstreler içermektedir.

Hayat boyu gözlemlenen akne, leke, anti-aging, gözenek sıkılaştırma, rozase ve telenjiektazi, kuruluk, hassasiyet, cilt canlandırma, göz çevresi anti-aging ve koyu halkalar gibi cildin tüm problemlerinde geniş ürün yelpazesi ile kullanıma sunulmaktadır.

Kimler İçin: 15 yaş itibari ile kadın-erkek, cilt ihtiyacına göre herkesin kullanımına uygundur.

Kaç Ürün: 49 adet ürün

Farkı: Dermokozmetik ürün yelpazesi ve bilimsel bakış açısı ile leke, akne, anti-aging ve mat cilt problemlerinde sonuç odaklı çalışmalar sunar.

Daha Fazlası # # #

REJUVİ “r” Clearing Toner

Ağır metal iyonlarına maruz kalmış, mat, yoğun sigara tüketen, ağır kozmetik ürün kullanan ve lekeli tüm cilt tipleri tarafından kullanılır.

REJUVİ “w” Lightening Serum

Günes ve diğer etmenlerden kaynaklı lekelerde etkinilik gösterir. Kısa sürede güçlü etkiler sunar. Cilde su değdirilmemesi önerilir.

REJUVI “p” Normalizing

Soft yapısı ile cilt tarafından kolayca emilir. Akneye neden olan yağlanma, aşırı ölü tabaka birikimi, bakteri oluşumu ve enfl amasyonda etki gösteren çok yönlü bir üründür.

REJUVİ “v” Nourishing Cream

Avokado yağı, Shea butter cilt bariyerini onararak cilde kaybettiği saf suyu verir. Yoğun etkisi ile cildi canlandırır ve besler.

REJUVI Purifying Mask

Cilt yüzeyindeki yağ ve kirin atılımını sağlar. Cilde uygulanan buhar esnasında bu maske tercih edilebilir. Gözenekler derinlemesine temizlenir.

REJUVI “p” Skin Conditioner

Ciltte yağlanmaya neden olan androjen hormonlarının sebum salgısını düzenleyerek ciltteki sebum miktarını dengeler. Fazla sebum salgısını azaltır.

REJUVI “s” Sun Block SPF40

Renkli günei koruyucudur. Ciltte homojen ve mat bir görünüm oluşturur. Makyaj öncesi ürün olarak tercih edilebilir. Güneşin UVA/UVB ışınlarına karşı korur.

REJUVİ “x” Cell Vitamin C Complex

Yüksek miktarda stabil C Vitamini, Hyalüronik asit ve fl avonoidler bakımından zengin dut ekstresi içeren bu ürün sgüçlü antioksidan ve anti-aging etkiler sunar.

REJUVİ “t” Bio Firming Gel

Sarkmıs ve sıkılıgını kaybetmis ciltler için anında sıkılastırıcı ve toparlayıcı etki gösteren mucizevi bir üründür.

Diğer Markalarımız

Markalar ile alakalı alt başlık