Project Description

Tek kullanımlık olan ve iki adımlı uygulama içeren bu maske birkaç farklı özellik içeriyor. Maske 2 farklı adım ile uygulanıyor.

İlk adım uygulaması, ince tabaka halindeki yoğun nemlendirici ve birçok farklı formül içeren maske yer alıyor. Birinci adımda uygulanan maske cildin beyazlaması,renk tonunun daha da açılması, yoğun nem kazandırma ve cildi yumuşatmaya yarayan özellikler içeriyor.

Maskeyi uygulamadan önce cildinizin her türlü makyaj,kir ve kalıntıdan temizleyiniz. Daha sonra temizlenmiş kuru cildinize step1 kısmındaki maskeyi uygulayın. Maskenin cildinizdeki emilimini sağlamak için hafifçe bastırarak yüzünüze uygulayın ve 20 dk bekleyin. Maske cildinizde kuruyor. Maskeyi çıkardıktan sonra hiçbir işlem yapmadan ikinci adıma geçin.

İkinci adımda ise yaşlanma karşıtı yoğun bakım içeren krem yer alıyor. Dr. DNA maskenin hemen üzerinde step2 yazan kısımı alt tarafından kesiyorsunuz. Kremi cildinizin her yerini kaplayacak şekilde sürüyorsunuz. Bu işlemden sonra da cildinizi bir süre yıkamayın.