Project Description

Dr. med. Christine Schrammek

Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik, yüksek kalitede cilt bakım ürünleri ve Dr. med’in dermatolojik bilgi birikimine dayanan iki ürün dünyasıdır. Christine Schrammek-Drusio, dermatolog ve alergolog. Şirket, 60 yılı aşkın bir süredir sahip olduğu bir know-how’a sahiptir ve Almanya’da yerleşik tüm aile şirketidir.

Başlangıcımız 
İlk Cilt Bakım Serisi Satışı Dermatoloji kozmetikle buluştu
Profesyonel estetisyen Christine Schrammek, bitkilerin dış tabakayı soymak için olağanüstü derecede iyi olduğunu keşfetti
Profesyonel estetisyen Christine Schrammek yıllarca test edip geliştirdiği kendi cilt bakım serisini satmaya başlar Dr. Med. Christine Schrammek kozmetik: Şirketin arkasında gerçek bir tıp doktoru ve her ürün geliştirme ile Almanya’da ilk markadır.

Güzellik için 50 yılı aşkın aile geleneği

50 yıldan fazla bir süredir Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik güzellik için çalışıyor. Biz gerçek bir aile şirketiyiz ve gerçek değer ve gelenek karşısında hareket ediyoruz. Yenilikçiyiz, sorumluluk sahibi ve dünya çapındaki tüm müşterilerimizin en iyileri için hareket ediyoruz. İlk “BB Krem“ – Blemish Balm – ya da GREEN PEEL® bitkisel cilt soyma tedavisi gibi gerçek yenilikler bizi dünya çapında en çok aranan güzellik markalarından biri haline getirdi – profesyoneller arasında olduğu gibi. Bu bizim motivasyonumuz, her zaman daha iyi bir yarın için elimizden geleni yapacağız!

Bilimsel güzelliğin gücü…

ESSENTIALHer Cilt Tipi İçin Günlük Bakım Serisi…
Temizleme, peeling ve temel bakımı kapsayan ESSENTIAL serisi; özel temizleme ve bakım ürünleri ile taze ve parlak görünümlü bir cilde temel oluşturur.
ESSENTIAL serisi’nin ürünleri tüm cilt tipleri için uygundur ve markanın herhangi bir diğer ürün serisi ile en iyi şekilde kombine edilebilir. İçerdiği maddeler ciltte kadifemsi, yumuşak bir his bırakır ve cilde doğal dengesini geri getirir.

REGULATINGProblemli ve Pürüzlü Ciltler İçin Güçlü Etkiler… 
Yağlı ve gözenekleri dolu cilt en yaygın cilt sorunlarına sahiptir. Bunları çözmek için cildin sebum üretimini azaltırken aynı zamanda cildin kurumasını önlemek için anti-inflamatuar etkilere sahip bileşen kombinasyonları gereklidir.
REGULATING serisi, rahatlatıcı ve düzenleyici bileşenleri bir araya getirir ve böylece dolu gözenekleri temizlerken kızarıklıkları gidermeye yardımcı olur.
Bakım ürünleri ile dengeli, mat ve temiz bir cilt görünümü sağlanır.

HYDRATINGKuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendirici Bakım
Su, cildimizin hayat iksiridir ve tüm cilt fonksiyonları için önemlidir. Cildimize, sadece yeterli miktarda su içilmesiyle değil, aynı zamanda kozmetik ürünler uygulayarak da optimum miktarda nem sağlarız.
HYDRATING nemlendirme serisinin ürünleri, cilt hücrelerindeki nem bağlama özelliklerini korumak ve sürdürülebilir bir nem kaynağı oluşturmaya yardımcı olmak için doğal bileşenler içerir. Kuru cilt tekrar ışıldamaya başlar ve günden güne daha yumuşak ve pürüzsüz olur.

SENSİTİVE –  Hassas Ciltler İçin Bakım 
Hassas cilt, dış ve iç etkilere karşı artan tepki ile tanımlanır. Kırmızı ve kuru cilt bölgelerinin yanı sıra gerginlik hissi ve hatta alerjik reaksiyonlar genellikle sonuç olarak gözlemlenir. SENSİTİVE serisinin ürünleri gerilmiş cildi rahatlatır, dış uyaranlara ve tahrişlere karşı direncini güçlendirir; kızarıklık, gerginlik hislerini azaltmaya ve hassas cildin nem içeriğini sürekli olarak arttırmaya yardımcı olur.
SENSİTİVE serisinin tüm ürünleri, koku ve mineral yağ içermez ve bu nedenle cilt tarafından çok iyi tolere edilir. Dengeli ve rahatlamış bir cilt için tercih edilir.

VITALITY – Yaşlanma Belirtilerine Karşı Etkili Cilt Bakım Serisi…
Vitality serisinin tüm ürünleri peptidler, isoflavonoidler ve antioksidanlar gibi yenilikçi ve güçlü içerikleri birleştirir. Birbirine en uygun şekilde uyarlanmış, cildi elastikiyet ve nem kaybına karşı korur ve kollajen, elastin lifleri güçlendirmeye yardımcı olur.
Erken cilt yaşlanmasının sonuçlarına karşı etkili bir şekilde yardımcı olur ve olgun cildin sıkılığını ve canlılığını destekler. Pürüzsüz, homojen ve canlı bir cilt için Vitality serisi, kızılötesi ve UV koruması olan ilk anti-aging ürünü ile tamamlanmaktadır: ‘‘Global Defence Cream SPF 20 ’’

Dünya genelinde kendini kanıtlamış, kullanıcılarından tam not almış
7 Markamız
hakkında bilgi almak ister misiniz?

Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bırakınız.