Green Peel

//Green Peel
Green Peel2019-04-09T15:57:02+03:00

Project Description

Ben Dr. med. Christine Schrammek

Dermatolog ve alergolog’um.

Aile işletmemizin temel ilkelerinden biri, bir yandan kanıtlanmış formülleri ve tedavi yöntemlerini optimize etmemiz ve diğer yandan yeni, yenilikçi cilt bakımı ve özel ürünler geliştirmemizdir. Amacımız size mümkün olan en iyi bakımı sunmak ve bireysel cilt sorunlarınızı çözmektir.


Doğal, orijinal GREEN PEEL® bitkisel peeling 60 yıldan uzun süredir dünya çapında başarısını kanıtlamıştır. Problemleri başarılı şekilde çözümleyen 3 dermatolojik uygulama yöntemi geliştirilmiştir.

5 günde yeni bir cilt

60 yıldan uzun bir süre önce, Christine Schrammek, çeşitli cilt problemleri olan insanların pürüzsüz ve homojen bir cilde sahip olmasına yardımcı olan orijinal GREEN PEEL® Bitkisel Peeling uygulamasının temelini oluşturdu. GREEN PEEL® Bitkisel Peeling temel enzimleri, mineralleri ve vitaminleri içeren sekiz seçilmiş bitkinin karışımıdır ve cilde masaj eşliğinde uygulanır. Bitkisel Peeling uygulaması, kızı dermatolog Dr. med. Christine Schrammek-Drusio tarafından tıbbi olarak geliştirildi ve bugün dünya çapında uzman estetisyenler ve doktorlar tarafından uygulanmaktadır. Cilt durumuna ve beklentilere gore farklı oranlarda ürün kullanımı uygulama basamaklarını oluşturur.

Orijinal GREEN PEEL® Bitkisel Peeling uygulaması, sertifikalı estetisyenler ve doktorlar tarafından özel olarak uygulanmaktadır.

 • Green Peel Classic – Cilt yenileme için
 • Green Peel Energy–  Canlı bir cilt için
 • Green Peel Fresh up –  Hızlı güzellik etkisi

GREEN PEEL CLASSİC

Peeling etkisi ile rejenerasyon ve yenilenme

“Classic”, GREEN PEEL® peeling uygulamaları arasındadır. Kapsamlı bir değerlendirmeden sonra, Bitkisel Peeling karışımı cilde yoğun bir şekilde masaj eşliğinde uygulanır. Kan dolaşımı artar, oksijen ile beslenme artar ve cilt yenilenmesi uyarılır. Bu etki, cildin az ya da çok güçlü bir peeling işlemiyle cilt dokusuna bağlı olarak iki ila beş gün sonra durur. Bu süre zarfında cilt özel Dr Schrammek cilt bakım ürünleri ile evde tedaviye devam edilir. GREEN PEEL® Bitkisel Peeling Classic’i sonuçlandırmak için beş gün sonra bir beauty finish işlemi uygulanır ve cilt özellikle değerli ciltler ile beslenir.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik politikası.
I Accept

GREEN PEEL® Classic

Orijinal GREEN PEEL® Bitkisel Peeling Classic’in başarısı yıllardır konuşulur. Yüz ve vücutta çeşitli cilt problemleri için güçlü alternatifler sunar.

Kullanım Alanı

 • Geniş gözenekli, seboreik ciltler
 • Kistik ve kalın dokulu ciltler
 • Skarlar
 • Sarkmış ve erken yaşlanan ciltler
 • Güneş hasarlı ciltler
 • Anti-Aging
 • Hiperpigmentasyon ve bazı türleri
 • Strech mark
 • Vücut bölgesinde gerçekleşen sarkmalar ( abdominal duvar, kol altları )

GREEN PEEL® Fresh Up

Peeling etkisi olmadan tazelik hissi

Bu uygulamada peeling etkisi yoktur. Bunun yerine, cilt doğal bitkiler ile uyarılır ve yenilenir. Kan dolaşımını uyarır, gözenekler açılır ve cilt artık cilt bakım ürünlerini en iyi şekilde absorbe eder. Cilt daha parlak ve daha taze görünür. GREEN PEEL® Fresh-Up, hücreleri ve cildi yeni bir tazelik ile parlatır. Bu yüzden bu tedavi tazeliği olmayan yorgun ciltler için ideal bir uygulamadır ve cilt henüz yaşlanma belirtileri göstermeye başlamamış olsa bile erken yaşlanma ve elastikiyet kaybına karşı etkili bir koruyucu yardımcı olarak hizmet eder.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik politikası.
I Accept

GREEN PEEL® Energy

Peeling etkisi olmadan canlılık ve rejenerasyon

Doğal bitkilerle yapılan bu uygulama belirgin bir şekilde cilde enerji sağlar. Kan dolaşımını ve metabolizmasını uyarır; bu sayede herhangi bir peeling etkisi olmaksızın cilt dokusunun doğal iyileşmesine yol açar. GREEN PEEL® Energy, cilde hücrelerin yenilenmesi için ihtiyaç duyduğu doğal enerjiyi sağlar. Yaş ile ilişkili cilt görünümünün yanı sıra kirlilik, yara izi ve pigment rahatsızlıklarının azaltılmasına yardımcı olur. Uygulama, cildin görünümünü gözle görünür şekilde iyileştirir ve cilt yüzeyini daha pürüzsüz hale getirir. İdeal olarak yılda birkaç kez tekrarlanmaktadır.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik politikası.
I Accept

Benim için doğru uygulama hangisi?2019-01-30T11:57:57+03:00

(** Mela White ürünleri ile birlikte ve birkaç uygulama gereklidir)

GREEN PEEL® agresif bir uygulamamıdır?2019-01-30T12:02:24+03:00

Hayır. Bunu uygulama esnasında uygulayıcının eldiven giymemesinden anlayabilirsiniz. Bitkisel Peelingim tamamen doğaldır ve kimyasal maddeler veya aşındırıcı parçacıklar içermez.

GREEN PEEL® uygulaması acılımıdır?2019-01-30T11:33:01+03:00

GREEN PEEL®Bitkisel Peeling ‘ te 3 uygulama yöntemi vardır: Fresh up, Energy and Classic. Her üç yöntemde de GREEN PEEL® bitkileri ile cilde masaj yapılır. Masaj basıncına ve cildin durumuna bağlı olarak, batmalar ve diken diken hissi hissedilir ancak ağrı hissedilmez. Belki bitkisel masaj biraz rahatsız edici olabilir. Daha güçlü yöntem, GREEN PEEL® Classic ve 2 hafif yöntem arasındaki temel fark, basınç ve masaj süresidir.

Yaz mevsiminde GREEN PEEL® uygulaması yapılabilir mi?2019-01-30T12:03:06+03:00

Evet. GREEN PEEL® Herbal Peeling uygulaması, güneşin neredeyse tüm yıl boyunca parladığı Güney Afrika’da 50’den fazla ülkede gerçekleştirilmektedir. GREEN PEEL® uygulaması her mevsim yapılabilir. Bununla birlikte, yenilenen, tazelenen cilt güneş ışığına karşı özellikle hassas olduğundan, GREEN PEEL® uygulamasından sonra yoğun güneş banyosundan kaçınılmalıdır.

GREEN PEEL® ve meyve asidi peelingi / mikro iğneleme arasındaki fark nedir?2019-01-30T12:02:52+03:00

Orijinal GREEN PEEL® Bitkisel Peeling, tamamen doğal bir şekilde tıbbi olarak rafine edilmiş ve dünya çapında kanıtlanmış bir biyolojik yönteme dayanmaktadır. Güvenlidir ve neredeyse her cilt tipi için kullanılabilir. GREEN PEEL® makineye gereksinim durmaz ve çeşitli cilt problemlerini başarılı bir şekilde çözümler.

Bununla birlikte, meyve asidi peelingi, süt, limon, elma veya şarap asidine dayanan kimyasal bir peelingtir. Yaz ayları boyunca güneşe maruz kalmaya çok fazla dikkat edilmesi gerektiği gibi, daha güneşsiz aylarda kullanımı tercih edilir. Bu tür peeling, görünür sonuçlar vermeden önce haftalık aralıklarla 8-10 seans gerektirir.

Mikro iğneleme, estetik cilt problemlerini tedavi etmek için geliştirilen nispeten yeni bir uygulama cihazıdır. Cildin kendi kendine yenilenmesini teşvik etmek için çok sayıda küçük iğnelerle cilt yaralanır. Ek olarak aktif içerikler deriye transfer edilir. Yara, kırışıklık, çatlak gibi bazı cilt problemleri mikro iğneleme ile iyileştirilebilir.

GREEN PEEL® Classic’ten sonra evden çıkamaz mıyım?2019-01-30T12:02:42+03:00

Hayır, her cildin durumu farklıdır. Uygulamadan önce, soyulmanın ne kadar yoğun olacağını tahmin etmek mümkün değildir. Çoğu müşteride cilt uygulamadan sonraki 3. günde soyulmaya başlar. Zorunlu Beauty Finish uygulamasından 5 gün sonra peeling işlemi çoğunlukla tamamlanır. Peeling işlemi sırasında dışarıda görünmemeyi tercih ederseniz, çarşamba günü GREEN PEEL® Bitkisel Peeling uygulamasını planlamanız gerekir; bu nedenle soyulma işlemi hafta sonları boyunca gerçekleşir.

GREEN PEEL® Classic’in ardından cilt soyulmalı mı?2019-01-30T12:02:38+03:00

Hayır. Cilt soyulmasının cildin durumuna bağlıdır. Bununla birlikte, bunun GREEN PEEL® Bitkisel Peeling’in etkisi üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bitkiler her zaman ciltte bir yenilenme ve rejenerasyon sürecini başlatır.

Öncesi & Sonrası

Sivilce Tedavisi
Sivilce TedavisiGreen Peel Classic
Leke Tedavisi
Leke TedavisiGREEN PEEL CLASSİC
Kırışıklık Tedavisi
Kırışıklık TedavisiGreen Peel Fresh Up

Dünya genelinde kendini kanıtlamış, kullanıcılarından tam not almış
7 Markamız
hakkında bilgi almak ister misiniz?

Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bırakınız.

Markalarımız

İletişim Bilgilerimiz

Oruçreis Mah. Tekstilkent Sitesi A7 Blok No:21 Esenler/İstanbul

Phone: 0212 438 13 44

Web: http://medikoz.com.tr/