Project Description

Birkaç yıl önce Tulip, CellFriendly ™ adlı devrim niteliğinde yeni bir liposuction kanülü teknolojisi konseptini tanıttı. Bugün, binlerce mükemmel kullanıcı sonucuna ve plastik ve estetik cerrahi alanındaki liderlerin coşkulu tavsiyelerine dayanan CellFriendly, şimdi liposuction kanülü üretim teknolojisinde kanıtlanmış bir liderdir. CellFriendly’i denedikten sonra, memnun müşterilerimizin birçoğuna katılacaksınız ve bir daha asla paslanmaz çelik liposuction kanüllerine geri dönmeyeceksiniz.

Mikroskopik inceleme, CellFriendly olmayan bir kanülün lümeninin sivri ve çukurların bir manzarası olduğunu ve tüp işleme sırasında paslanmaz çelik içine gömülü olan kostik kimyasalları içerebileceğini ortaya koymaktadır.

Bu yüzeyin üstünden geçen doku, önemli hücresel tahribata neden olur ve kirlenebilir. Dikenli manzara da çok fazla sürtünmeye neden olur.

Tulip’in tescilli ekstrüzyon ve honlama işlemi her CellFriendly kanülünün lümenini temizler ve parlatır, sivri uçları ve çukurları düzeltir ve gömülü yabancı maddeleri siler. Sonuç, özellikle mikro enjeksiyon prosedürleri için daha hücre dostu bir kanüldür.

CellFriendly olmayan bir kanülün aksine, CellFriendly ™ kanülünün dış yüzeyi iki işlemden geçer. İlk önce çok parlak. Bir sonraki zirkonyum nitrür dış yüzeye kaynaşır. Bu kombinasyon, hücre ve kanül arasında sanal bir gizleme aygıtı oluşturur. Sonuç, dokuda neredeyse% 80 daha az dirençli, pürüzsüz, kaygan bir yüzeydir.

Özellikleri:

Daha az sayıda hücreyi yok eder
Kullanıcı için daha az yorucu
Daha kolay ve daha temizler
Keskin kenarlar daha uzun süre keskin kalır
Cihazın ömrünü uzatır
Mikro enjeksiyon prosedürleri için bir numaralı seçenek

CellFriendly™ Aletlerine Sahip Tekrar Kullanılabilir Kanüller

CellFriendly™ Aletlerine Sahip Tekrar Kullanılabilir Enjektörler

Tulip Power Injector (PI4)

[/fusion_woo_shortcodes

Dünya genelinde kendini kanıtlamış, kullanıcılarından tam not almış
7 Markamız
hakkında bilgi almak ister misiniz?

Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bırakınız.