Medikoz Cildinize Dost!

İşbirliği yaptığımız kişi ve kurumların, sağlık ve estetikle ilgili tüm ihtiyaçlarını, yüksek teknolojili ve karlı ürünlerle karşılıyoruz. Bu ürünlere olan güvenimiz ve dinamik ekibimizle birlikte sektöre yön veriyoruz.

Medikoz Medikal
Medikoz Medikal
Medikoz Medikal, Türkiye'de yapılan AR-GE çalışmalarıyla geliştirilen ürünlerle güzellik merkezlerinin ilk tercihlerinden biri haline geldi. Çözüm odaklı ürünlerimizle güzellik ve bakımın yeni standartlarını belirliyoruz.
Rejuvi
Rejuvi
1988 yılında Amerika'da Dr. Wade Cheng tarafından kurulan Rejuvi Laboratuvarları, sürekli araştırma ve geliştirme prensipleriyle dermokozmetik alanında öncüdür. Ürünler, hayvansal testler ve içeriklerden uzaktır.
Dr. Med.Schrammek
Dr. Med.Schrammek
Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik, 50 yıldan fazla süredir güzellik için ilerliyor. BB Krem ve GREEN PEEL® gibi farklı inovasyonlarla dünya çapında aranan bir güzellik markası haline gelmiştir.
Md:Ceuticals
Md:Ceuticals
Md:ceuticals, yıllar süren araştırmaların ürünüdür ve hekimlere hastalarının cilt sağlığını ve güzelliğini destekleme imkanı sunar. Hem mevcut cilt rahatsızlıklarını tedavi eder, hem de cildi etkili şekilde korur.
Thread&Lift
Thread&Lift
Fransa'da üretilen özel Kalıcı İplikler, yüz germe işlemlerine yeni bir boyut kazandırıyor. Bu ürün, Türkiye'deki estetik cerrahlar için getirilen en etkin çözümdür. Fransa'da üretildiği üzere, bu ürün kalitesi ve etkinliğiyle öne çıkıyor.
GreenPeel
GreenPeel
Green Peel, cilt bakımı için kullanılan bir prosedürdür. Bitki özleri ve enzimler içeren karışım cilde uygulanarak ölü hücreleri temizler ve cilt problemlerini düzeltebilir. Lisanslı uzmanlar tarafından yapılır, cilt soyulabilir ve daha sağlıklı bir görünüm sağlayabilir.